בידוד אקוסטי לצינור
בידוד אקוסטי לצינור

בידוד אוקסטי לצנרת

השכן מוריד את המים ואתם שומעים את זה אצלכם? יושבים בסלון הבית ושומעים את הרעשים של הצינורות במקלחת? בעידן המודרני אנו מתמודדים עם רעשים מטרידים ולא רצויים בכל מקום. החל מסביבת עבודה רועשת כמו מפעל ובו מכונות מסיביות, דרך מבנים שונים בהם אנו נמצאים במהלך היום ועד לחדר בבית שהוא כביכול שקט אבל קולט רעשים מחדרים סמוכים או הרחוב. אחד מאותם מקורות רעש הוא צנרות. בכל מבנה עוברות בקירות צנרות מים רבות וגם צנרות מסוגים אחרים, למשל אוויר ושמן. הבשורה הטובה היא שיש דרך להפחית את אותם הרעשים בעזרת יריעת +PIPE למניעת רעש בצנרת. תוכלו לעשות זאת דרך שירותי חברת אקוסטיק פלוס המספקת פתרונות בידוד אקוסטי ועובדת עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ועם החומרים האיכותיים בשוק.

אם הרעש מהצנרת לא מפסיק להציק לכם

בידוד אקוסטי סופג רעש לצנרת מגיע בצורה של יריעה נמתחת וארוכה אותה ניתן להתקין בקלות. כיום, תוכלו להיתקל במגוון רחב של יריעות בידוד אך טרם הרכישה עליכם לבדוק את יכולות ספיגת הרעש הנמדדות על ידי יחידת מידה של דציבלים. אנו ממליצים על רכישת יריעת בידוד אקוסטי בעלת יכולות ספיגה גבוהות. יריעת PIPE+ הינה הפתרון היעיל ביותר לבידוד אקוסטי בצנרת, והיא מתאימה לכל סוגי הצנרות. מעבר לכך שמדובר במוצר מעולה, הוא גם קל ליישום- חותכים את היריעה לפי הגודל הרצוי, עוטפים את הצינור וסוגרים עם אזיקונים איכותיים.

שאלות נפוצות

יריעת PIPE+ מתאימה לצנרת.
יריעת PIPE+ מתאימה לכל סוגי הצנרות.
איך מיישמים את היריעה על הצנרת?
חומרים מבודדים רעש הם משפחה של חומרים בעלי יכולת ספיגה טובה מאוד לרעשים. החומרים הטובים ביותר היום בעולם הם החומרים מחברת KFLEX.

מה צריך לדעת על היריעה?

יריעת PIPE+ היא בעצם שילוב של 2 יריעות אקוסטיות מתקדמות על בסיס גומי הפועלות להפחתת רעש וספיגת ויברציות והיא עומדת הן בתקן האש הישראלי והן הבינלאומי. כמו כן, את היריעה ניתן להתקין לאורך הצנרת כולה. מדובר ביריעת בידוד אקוסטי בעלת האיכות הגבוהה ביותר ולכן היא מסוגלת למנוע מגוון גדול של רעשים. מעבר לכך, היא בעלת עמידות מיטבית בפני תנאים שונים, כמו למשל חום וקור. בנוסף, היא אינה נשחקת בעת הירטבות כתוצאה מנזילה של הצנרת.

אם הרעש מהצנרת לא מפסיק להציק לכם

אם הרעש מהצנרת לא מפסיק להציק לכם, אנשי המקצוע של אקוסטיק פלוס ישמחו לספק לכם פתרונות. יש לנו יותר מ-10 שנות ניסיון בתחום ואנו דוגלים באמינות ושירות ללא פשרות, יעידו על כך אלפי לקוחות מרוצים שנהנים משירותי יעוץ, מכירה ויישום של פתרונות אקוסטיים מתקדמים.