אודותינו

חומר בידוד אקוסטי חייב להיות חומר איכותי בעל יכולת ספיגת רעש מקסימלית. אנו עובדים עם החומרים האיכותיים ביותר שישנם שמיועדים במיוחד למטרה זו. ניתן גם לשלב ולבחור חומר בידוד אקוסטי המהוה גם חומר בידוד תרמי. כך החלל המבודד אקוסטית יהיה נעים גם מבחינת הטמפרטורה. את כל החומרים ניתן להזמין בעובי ובצורה המתאימים לכם ביותר. לא בטוחים מה מתאים? אנחנו כאן בשבילכם. פנו אלינו ליעוץ מקצועי ונעזור לכם עם הפתרון המתאים ביותר.

לקוחות ממליצים

היי שמי יורם, אני רוצה להודות לחברת אקוסטיק פלוס על ביצוע מושלם של בידוד חדר הישיבות שלנו במשרדי החברה, עבודה עם תוצאות מעולות שפתרה לנו את בעיית דליפת הרעשים שהייתה מטרידה.

יורם מבשרת

אקוסטיק פלוס דאגו לטפל לנו בבעיית האקוסטיקה בקיר המפריד ביננו לבין בית השכנים, מודה להם על השרות המהיר והמקצועי ועבודת החיפוי המצוינת , הבית נראה יותר טוב מבעבר.

רביב רמת גן

עבודה נקייה, עמידה בזמנים ובעיקר צוות מדהים – מודה לכם שסייעתם בהקמת אולפן ההקלטות ומניעת רעש מטריד ממנו רצינו להימנע, על ייעוץ ושרות לאורך כל הדרך על להגעת התוצאה הסופית.

קובי אשדוד

שהקמנו את חדר הבריחה שלנו לא לקחנו בחשבון את נושא האקוסטיקה לאלה היושבים בחוץ. נציג אקוסטיק פלוס הגיע וייעץ לנו על דרך הטיפול בחדרים אשר היו קיימים ונתן לנו פתרון מעולה שעזר ללקוחות שלנו בחווית הבריחה שלנו.

אלכס פתח תקווה

ברצוננו להודות לצוות אקוסטיק פלוס על הייעוץ והטיפול בחלוקת המשרדים שלנו תוך כדי מענה מצוין בנושא בידוד הרעשים. התוצאה מושלמת כל אחד קיבל את המענה אותו רצינו מלכתחילה, תודה רבה על ניהול הפרויקט מתחילתו ועד סופו.

תומר ראשון לציון

    בין לקוחותינו

    לייעוץ טלפוני ללא עלות השאירו פרטים