אקוסטיקה לדירות

אקוסטיקה לדירות

שומעים את הדיבורים או גרירות החפצים של השכנים מלמעלה? מרגישים כי השכן בדירה הסמוכה חי ממש בתוך הדירה שלכם? שומעים חזק מדי את רעשי הרחוב ולא מצליחים לקבל את השקט והפרטיות בבית שלכם? ברובם הגדול של הבניינים בישראל לא היתה כלל חשיבה בזמן בנייתם על נושא האקוסטיקה והבידוד האקוסטי. גם היום רק בחלק קטן מן הבניינים החדשים בניית הקירות נעשית תוך חשיבה על הנושא. עם בניית הקיר בצורה של קיר כפול עם מחיצה של חומר בידוד אקוסטי מורגש שיפור, אך מדובר על חלק קטן מאוד מן המבנים. עם זאת, לא צריך לקבל את המצב הקיים ואפשר בקלות להביא לשיפור הבידוד האקוסטי בין הבית לחוץ וגם בין חדרי הבית.

להשקיט את הקירות

חומרי בידוד אקוסטי עושים למעשה שתי פעולות ביחד: משפרים את האקוסטיקה בחדר וגם יוצרים בידוד אקוסטי המונע מרעשים לחדור לחדר או לצאת ממנו. חומרי בידוד אקוסטי הם חומרים סופגים העשויים פוליאוריטן מוקצף המבוסס על פוליאסטר. את החומרים ניתן להדביק לקירות החדר. הם מגיעים כיריעות או גלילים בעלי צורת שטח פנים משתנה. יריעה בעלת שטח פנים בצורת פירמידות היא בעלת שטח פנים גדול במיוחד שיכול בשל כך לספוג רעשים בעוצמה ובתדר גבוהים במיוחד. ישנם חומרים בעלי שטח פנים גלי או חלק, בעלי תוספת של יריעת עופרת או פלסטיק. לכל אחת מן התוספות משמעות מבחינת סוג הקולות או תנאי החדר להם היא אפקטיבית במיוחד. על החומר המתאים ביותר לדירה שלכם ניתן ואף כדאי להתייעץ עם מומחים שלנו שגם יעשו עבורכם את ההתקנה. פתרון נוסף לבידוד הקירות הוא התקנת קיר גבס עם מחיצת חומר בידוד המותקן בינו לבין הקיר המקורי. הגבס עצמו הוא חומר מבודד אקוסטית ועם מחיצת החומר המבודד בפנים נוצר בידוד מצוין.

אקוסטיקה לדירות
אקוסטיקה לדירות

תקרה אקוסטית ממגוון חומרים איכותיים

תקרה אקוסטית היא פתרון נהדר ליצירת בידוד. היא מעולה גם לשיפור האקוסטיקה בחדר וגם למניעת חדירת רעשים מן הקומה שמעליכם. תקרה אקוסטית עשויה ממגוון חומרים כמו גבס מחורר, אריחים המשלבים צמר סלעים או צמר זכוכית ומינרלים שונים או חומרי בידוד אחרים הדומים לחומרי הבידוד לקיר.  ניתן לבחור תקרה אקוסטית מחומרים וגם עיצובים שונים ולהתאימה לחדר גם ברמת העיצוב.

בידוד לדירה בעזרת חברה מקצועית ורצינית

בידוד אקוסטי הוא בעל חשיבות יותר ממה שנדמה. רק לאחר הביצוע עבודה מוצלחת מבינים עד כמה מדובר על שיפור באיכות החיים. אנחנו חברה העוסקת כבר שנים בתחום, עובדת עם החומרים הטובים ביותר שישנם ויודעת להתאים את החומר המתאים לתנאי