בידוד אקוסטי לגלריה
בידוד אקוסטי לגלריה

בידוד אקוסטי

בידוד אקוסטי לצרכים שלכם חברת אקוסטיק פלוס משווקת פתרונות בידוד אקוסטי שיעזרו לכם להתגבר על בעיות רעש עם שכנים, רעשים בין קירות, רעשים שמקורם בביתכם או בעסק שלכם. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי בידוד מהיצרנים המובילים בענף. בין אם אתם בונים קירות, מחיצות או רצפות חדשות או משדרגים מבנה קיים, הפתרונות בידוד האוקסטיים שלנו משלבים פתרונות לבלימה וספיגת רעשים. צרו איתנו קשר למתן יעוץ ופתרון מקצועי – 072-3318555

סיוע מקצועי ומהיר

אם רציתם לבצע בידוד רעש בשביל סיבה מסוימת… אז הנה לך כמה סיבות שבגללן כדאי לעשות בידוד רעשים. בידוד ובלימת רעשים עקב בעיות שכנים ספיגת רעשים בחללי עבודה, חללי עיסקיים וחללים פרטיים בניתת קירות ותקרות דקורטביות הכוללים יכולת ספיגה ובלימה גבוהה בידוד אקוסטי לקירות הוא ישים בכל חלקי הבית החל מהסלון מטבח ועד לחדרים פרטיים ואפילו לאמבטיה. ועכשיו הגענו לחלק היותר משמח! החלק שבו אנחנו ממליצים לכם על המבדדים האקוסטיים הכי טובים שיש: בזבזתם הרבה ימים על חיפושים? עכשיו זה הזמן להפסיק אותם כמה שיותר מהר ולקבל את כל המידע הנרחב אצל אחד מהנציגים שלנו שיותר מאשר ישמח לתת לכם פרטים על בידוד אקוסטי מתקדם ביותר.

שאלות נפוצות

בידוד אקוסטי של חלל מטרתו למנוע מעבר גלי קול דרך הקיר, הרצפה או התקרה. מניעת צליל בתוך החלל או מחוצה לו. כאשר ישנה בעיית אקוסטיקה בחדר מומלץ להוסיף חומרים לספיגת גלי קול.
רעשי ויבראציה יכול להיגרם על ידי משהו פשוט כמו מכונת כביסה או דוגמה קיצונית יותר כמו מכונות תעשייתיות כבדות במפעל. רעש מרעידות יפיק גם רעש איגוף וגם רעש מוטס בהתאם למיקומו.
מהו חסם רעש?
בידוד רעשים אקוסטי הוא מדד לקול שנעצר על ידי מחיצה. ניתן למדוד את אינדקס הפחתת הקול בחבילת שידור מעבדה. המדד מורכב משני חדרים הדהודים סמוכים, נמדד ההבדל בין רמת הצליל בחדר המקור לחדר המקלט, ואת המאפיינים של חדר המקלט נלקחים בחשבון ע"י חישוב. בדרך כלל נהלי בדיקה מייצרים ספקטרום פס רחב חזק ועקבי של רעש קבוע בצד אחד של מחיצה או דגימה של החומר הנבדק, ואז מודדים את כמות הצליל הזה שעובר דרך אותו חומר. היחס בין צליל האירוע לצליל המשודר הוא "הפחתת הרעש".

איך משיגים אותנו?

אתם גבירותי ורבותיי, הגעתם אל המקום הזה ! אז איך אפשר להשיג אותנו ? 1.הטלפון שמוצג באתר 2. עמודות יצירת הקשר הכל בשביל שלכם יהיה קל יותר למצוא בידוד אקוסטי למטרה שלכם.

סיוע מקצועי ומהיר

אקוסטיק+ תשמח להביא לאנשינו סיוע מקצועי ומהיר אשר איתנו יצליח ויאפשר לכם להיות מסופקים מהבחירות שלך בחברה. הבחירה בשירות הייחודי שלנו לקבלת נתונים היא ללא צל של ספק האופציה הטובה – אנחנו מקווים שתהיו שמחים ותקבלו במהירות שירות טוב עבורכם.