וילון אקוסטי3
וילון אקוסטי3

וילון אקוסטי

האקוסטיקה מזעזעת אבל אי אפשר להתקין בחלל הספציפי קיר ועליו להלביש בידוד אקוסטי? אנחנו רוצים להציג בפניכם פתרון אחר וייחודי. במקומות כמו אולמות אירועים, מועדונים ומפעלים של תעשייה כבדה ישנם חללים בהם אין אפשרות להתקין קיר קבוע עם בידוד המפחית רעשים אבל מה שכן ניתן לעשות זה להתקין וילון אקוסטי שמטרתו היא הפחתת וחסימת הרעש במקומות גדולים. חברת אקוסטיק פלוס מתמחה בפתרונות ייחודיים תוך כדי שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר עבור מצבים הדורשים בידוד אקוסטי ושיפור איכות החיים. כבר למעלה מעשור החברה נותני שירותי ייעוץ, הכוונה ויישום פתרונות.

אנשי המקצוע של אקוסטיק פלוס

כאמור, עבור מקומות בהם לא ניתן להתקין קיר קבוע עם בידוד אקוסטי לא קיים פתרון המונע לחלוטין את הרעש וההדהודים. יחד עם זאת, הפתרון הטוב ביותר מגיע בדמות וילונות אקוסטיים שנועדו לקלוט צליל ולשפר את האקוסטיקה של החדר או החלל הקיים. הם מבצעים עבודה של הפחתת הד במקום ובלימה, ככל שמתאפשר, של הקול הנכנס לאותו המרחב. וילון אקוסטי מבית אקוסטיק פלוס הוא מוצר חדש, מהפכני ומתקדם הפועל לא רק לבלימת רעש גבוהה אלא גם עוזר בספיגת קול. ההתקנה שלו מתבצעת תוך כדי התאמה אישית ומבחינת עיצוב תמצאו מגוון אפשרויות של בדים וצבעים, כמובן שגם האורך מותאם אישית. הווילון בנוי על ידי חסם רעש +SB ומעליו תופרים בד תעשייתי. היישום מאוד פשוט היות והחיבורים שלו נעשים על ידי סקוטש תעשייתי חזק מאוד, כך שבניגוד לווילון רגיל הוא אינו ניתן להזזה אלא להסרה בלבד, שוב, על ידי אותו סקוטש תעשייתי.

שאלות נפוצות

וילון אקוסטי עשוי 2 בדים שבניהם יש יריעת חסם רעש עם סקוצ'ים בצדדים.
וילון אקוסטי נועד לחסום רעשים למקומות גדולים.
באיזה מקומות אפשר לשים וילון אקוסטי?
וילון אקוסטי מפחית עד 27 דציבל.

תכונות הווילון שישדרג לכם את העסק

וילון אקוסטי עשוי בעצם משני בדים שביניהם קיימת יריעת חסם רעש עם סקוצ'ים בצדדים. מוצר זה מסוגל להפחית עד 27 דציבלים כאשר הפחתת הרעש מתבצעת תודות לאותה היריעה שעשויה מגומי דחוס ובנויה בתוך כיס בד התפור לפי מידה אותה מתאימים לצרכי הלקוח.

אנשי המקצוע של אקוסטיק פלוס

אנשי המקצוע של אקוסטיק פלוס ישמחו לייעץ לכם, להתאים את הווילון האקוסטי שיתאים במדויק לדרישות שלכם ולהתקין אותו בצורה יסודית. לחברה יש ניסיון רב במתן פתרונות אקוסטיים ואלפי לקוחות מרוצים.

להתייעץ עם חברה מתמחה בתחום

אם הרעש בחדר המדרגות מפריע לכם ישנם כאמור .פתרונות שונים. עם זאת, חשוב לבחור בפתרון הנכון ביותר לבניין שלכם- למבנה חדר המדרגות, עוצמת הרעש או ההדהוד שיש בו כרגע ונתונים נוספים. אנחנו חברה המתמחה בתחום ונשמח לייעץ לכם לגבי החומר או פתרון הבידוד המתאים, לספק לכם את הפתרון במחיר אטרקטיבי וגם להתקין לכם את הבידוד באופן מקצועי ויסודי כך שהשינוי יראה (יותר נכון ישמע) באופן מיידי.