חוסם רעשים

חוסם רעשים

אז מצאתם את המקום בו תרצו לגור, מזל טוב. כעת, כאשר אתם בוחנים את סביבת המגורים, בטח עולה בכם המחשבה, כיצד נוכל לגור במקום כה רועש? האם העובדה שאנו קרובים לכביש סואן או לרחוב מלא אנשים תקשה על חיינו? התשובה הקצרה לכך היא פשוט לא. אולי קשה להאמין, אבל כיום ניתן להתגבר על בעיות רעש כאלו ואחרות בעזרת התקנת חוסמי רעשים. יותר מכך, את החוסמים ניתן להתקין גם לאחר סיום תהליך הבנייה. כך נוכל להתמודד עם בעיות חדשות של רעש שמתעוררות לאורך הזמן. אקוסטיק פלוס היא חברה המתמחה בתחום חסמי הרעשים, כאשר היא מחזיקה בידה מגוון מוצרים שרלוונטיים הן לתהליך הבנייה והן לאחר תהליך סיום הבנייה. מאמר זה נועד לספק לכם מידע על חוסמי הרעשים השונים שקיימים כיום בשוק.

הטכנולוגיה מאחורי חוסמי רעשים

חוסמי הרעשים השונים, כשמם כן גם הם. היעד שלהם הוא לעזור לדיירי המבנה להתגונן מרעשים שיכולים לחדור לקירות הבית ולהעיק על איכות החיים. חוסם הרעשים, נמצא על הקירות או בין הקירות כשכבה שנועדה לבלום את הרעש שנכנס. שכבה זאת מגיעה מחומרים שונים כאשר לכול חומר יש יכולות חסימת רעשים שונות. בנוסף, ישנם חוסמי רעשי המסוגלים לנתב רעשים הנמצאים בתוך הבית, דבר שמשפר את התקשורת בין בני הבית. לבסוף, חוסמי רעשים מגיעים עם יכולות שונות של הגנה מפני חום וקור. הרימו טלפון עוד היום ובקשו ייעוץ בתחום חוסמי הרעשים, מבעלי המקצוע של אקוסטיק פלוס.

חסם רעשים בתהליך הבנייה

ניתן להתקין חומרים חוסמי רעשים כבר בתחילת יצירת הבית שלכם. כאשר החלטתם לבצע את התקנת החסם, מוטב שתתייעצו על הדבר עם מתכנן הבנייה שלכם. מתכנן בנייה איכותי יכול לתת לכם עצות על פתרונות שונים אותם ניתן להתקין במהלך יציקת הקירות. ישנם כמה סוגי חומרים איכותיים המשמשים לחסימת רעשים. צמר סלעים, צמר זכוכית, יריעות בד ועוד. חברות בנייה רבות עובדות עם חומרים אלה , אלו הם פתרונות פרקטיים שעובדים לאורך זמן . מומלץ לפנות אל אקוסטיק פלוס כבר בשלב תכנון המבנה, אנו נדע להיות נגישים אליכם ולתקשר עם אנשי מקצוע נוספים ששכרתם לבניית הבית.

חסם רעשים לאחר בניית הבית

כאמור, ניתן להתקין חסמי רעשים שונים גם לאחר שתהליך בניית הבית שלכם הושלם. חסמים אלה יעילים לא פחות מין החסמים המותקנים בהליך הבנייה, כאשר ניתן לעשות את הדבר בצורה דינאמית יותר. כך, אם מתעוררות בעיות רעש כאלו ואחרות, ניתן להתקין חוסמי רעש בחדרים שונים ברחבי הבית. ניתן להתקין יריעות בד, פאנלים על קירות קיימים, כיום יש מגוון של פיתרונות רבים.

חסמי רעשים בסגנונות שונים

ניתן להזמין חסמי רעשים המעוצבים בצורה יוצאת דופן, כזאת שתתאים לסגנון הייחודי שלכם. הרי שהשקעתם מחשבה ומשאבים בעיצוב בית החלומות שלכם, לפיכך גם חוסם הרעשים הינו מוצר אסתטי שיכול להמשיך את הקו היצירתי הקיים בביתכם. למרות שחסמי הרעשים הם מוצרי בנייה לכול דבר, אין זה אומר שיש לקבל את הצורה שלהם, כמו שהיא, ההיפך הוא הנכון. חברת אקוסטיק פלוס המתמחה בשיווק חסמי רעשים, מתחייבת להיות קשובה ללקוחות שלה בכדי שנוכל לעזור לכם בצורה המדויקת ביותר.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם