כיצד להפחית רעש בתעשייה וליצור בידוד אקוסטי לקירות?

כיצד להפחית רעש בתעשייה וליצור בידוד אקוסטי לקירות?

גודל אולם הייצור וגובהו משפיעים על צורת התפתחות הרעש בחלל.
חלל גדול ורפלקטיבי יוצר הדהוד מתמשך. רמת הרעש הגבוהה עלולה ליצור בעיה במובנות הדיבור ותחושה של אי נוחות.
בדרך כלל, אולם ייצור טיפוסי הינו גדול, מהדד ומגביר רעש במפעל או באולם. לכן מומלץ לבצע קודם טיפול סביבתי באולם על ידי שימוש בספוג אקוסטי לתעשייה כמתלה אקוסטיים או בהדבקה ישירות לתקרה ולקירות. על ידי שימוש בספוג אקוסטי לתעשייה או חסם רעשsb+  ניתן להפחית את רמת רעש במפעל או באולם באופן משמעותי וליצור בידוד אקוסטי לקירות, לפחות ב-7 דציבלים. ההדהוד ירד באופן דרמטי, מה שיוריד את ההמולה וישפר את מובנות הדיבור.

השימוש בספוג אקוסטי לתעשייה או בחסם רעש sb+ חשוב גם בהיבט הבטחותיי, בתוך אולם יצור או מפעל יצור קיימות לרוב מכונות רבות אשר פועלות במקביל ויוצרות רמת רעש גבוהה אשר גורמת חסמים תקשורתיים בין העובדים במפעל, קיימים לא מעט סיפורים על תקלות ביטחוניות שקרו בלא מעט מפעלים ואולמות ייצור בעקבות חוסר תקשורת מילולית בים כלל עובדי המפעל, תוארו מצבי חירום שלא תופעלו כראוי וכמובן הפעלת וכיבוי מכונות בשעות צורך דחופות שגרמו לפגיעה בחיי אדם.

בנוסף חברה או עסק שרוצים לתת לעובדים שלהם תנאי עבודה נוחים ובסיסים מין הראוי שיתקינו ספוג אקוסטי לתעשייה וימנעו מצב של אי תקשורת וחס וחלילה פגיעה בריאותית. הרעש בפעלי ייצור אינו בריא כלל לאוזניים ועלול לגרום לבעיות שמיעה לא פשוטות, לכן מומלץ למנוע בעיות אלו ולפעול במקצועיות ובכך להבטיח את הבטחון והמקצועיות של המפעל או העסק שלכם.

השימוש בספוגים אקוסטיים לתעשייה מצוין גם על מנת ליצור בידוד אקוסטי לקירות חיצוניים למפעל ולמנוע בריחות רעש אל המבנים או המשרדים בקרבת מקום מה שעלול לגרום תלונות רבות ואף סכסוכים שאינם רצויים, התקנת בידוד תעשייתי יכולה לפתור את כלל הבעיות האלו ולתת לכם את השקט לעבוד בצורה נוחה וטובה ובתחושת ביטחון כללית לעסק שלכם, לעובדים שלכם, ולבריאות שלכם.

בשנים האחרונות עסקים רבים בוחרים ליצור בידוד תעשייתי בעזרת ספוג אקוסטי לתעשייה בעסק שלהם ונמצאים מרוצים מאוד מהתוצאות.

מקורות רעש במפעל

מכונות מרעישות במיוחד: רעש גנרטור, רעש מדחס (קומפרסור), מגרסה רועשת, השחזה, רעש מפוחים, רעש מחרטה ועוד ועוד
הטיפול האקוסטי צריך להיות כזה שאינו מפריע לתפעול המכונה, לגישה וכמובן לאוורור המכונה, יש להקפיד לעשות בידוד אקוסטי לקירות בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע בחירים בתחום ולפנות לחברות וותיקות ואיכותיות, פעולת הבידוד חייבת להיות איכותית וטובה על מנת לייצר בידוד איכותי והרמטי למפעל ובכדי שלא יהיה צורך בתיקונים נוספים מידי שנה, הקפידו על כך ואל תתנו לאנשי מקצוע חובבנים לעשות עבורכם את העבודה.

בהצלחה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם