אקוסטיקה לחדר ישיבות

פאנלים אקוסטיים תלת מימד

רעש. כמה מטריד הוא יכול להיות נכון? בין אם זה שכנים שהטלוויזיה שלהם לא מפסיק להרעיש, הילדים שהחדר שלהם צמוד לזה שלכם ולא מפסיקים לצעוק או אפילו בעבודה כשאתם באמצע ישיבה ובחדר ליד החליטו לשים מוזיקה בקולי קולות.
רעש יכול לשבש שלנו את כל היום, מהשינה ועד העבודה, ולהוציא אותנו מריכוז – אז למה אתם ממשיכים לסבול? חברת אקוסטיק פלוס משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לבידוד אקוסטי ובניית קירות אקוסטיים.
אחרי אלפי לקוחות מרוצים נשמח לשנות גם עבורכם את איכות החיים.

להיפרד מרעשי הרקע מבלי לפרק קירות

לא תאמינו כמה הפתרון עבור אותם הקירות שמעבירים רעש הוא קל ומסתכם בהתקנה פשוטה של חומר בידוד אקוסטי בקירות, כזה שישפר את האקוסטיקה גם בתוך החדר עצמו. בעצם מדובר ביריעת +SB העשויה מגומי בעל מסה משמעותית הגורמת לחסימת רעש גבוה. חשוב שתדעו כי מדובר בהתקנה קלה ליישום המתאימה לקירות גבס, עץ, פאנל מבודד, בניה קלה ועוד, וכמובן, היישום שלה קל ומהיר. יריעה נוספת שכדאי להכיר הינה יריעת SB18 המהווה פתרון ייחודי המעניק מענה אקוסטי עבור קירות בלוק ובטון. היא מורכבת מיריעת חסם רעש בה משולבים סיבי טקסטיל ממוחזרים וגם היא קלה ליישום ותשפר ביצועים אקוסטיים של כל קיר אודות לגמישות החומר. זה לא נגמר כאן, תוכלו גם לבנות קיר גבס ולהתקין בינו ולבין הקיר הקיים את חומר הבידוד או לשלב את החומר עם חומר טרמי על מנת שיהיה לכם נעים בחדר גם מבחינת טמפרטורה.

שאלות נפוצות

ליחידות קירור מתאים יריעת וספוגים אקוסטים – לחסימת הרעש וספיגתו.
יריעות חסם רעש מתאים להתקנה על קירות למניעת רעשים בהתקנה מאוד קלה.
כן , אפשר להתקין על כל קיר יריעות חסם רעש.
יריעת חסם רעש מגיעה עם דבק עליה להתקנה קלה על הקיר.

סוד הקסם של האקוסטיקה לקיר

חסם הרעש +SB מגיע עם דבק דו צדדי , נצמד בקלות אל הקיר, אינו מתכווץ, אינו מתקשה בקור ואינו מתרכך בחום. מדובר בחומר בעל חוזק מתיחה גבוה המחזיק לאורן זמן ואת מידות שטח הפנים שלו מתאימים לצורכי הלקוח כאשר העובי ורמת הדחיסות שלו משפיעים על יכולת בלימת הרעשים שלו.

שימוש בחומרים האיכותיים ביותר

חומרים הבידוד שאנוו משווקים מיוצרים באיטליה וספרד ונבדקים במעבדות חיצוניות ורשמיות. בנוסף, היות והם משמשים גם לתעשיית הרכב הם נתונים לבקרת איכות מחמירה ועמידות בתקני אש.חברת אקוסטיק פלוס, בעלת יותר מ-10 שנות ניסיון בתחום, מציעה לכם שירותי ייעוץ, מכירה ויישום של פתרונות בידוד אפקטיביים לרעשים תוך שימוש בתרכובות גומי בטכנולוגיה המתקדמת בעולם.