יריעת חסם רעש
יריעת חסם רעש

קיר אקוסטי

חולמים לעשות מוזיקה בבית מבלי להפריע ולהסתכסך עם השכנים שלכם? זה פשוט- תיישמו קיר אקוסטי. היום ישנה מודעת גוברת להשפעת הרעש על איכות החיים, עד כדי כך שזה אפילו מעוגן בחוק ויצירת רעש, בהיקף מסוים, נחשבת כבר לעבירה על החוק. המענה הקיים היום עבור מוזיקאים או בעלי מקצוע אחרים שמפיקים רעש בעל עוצמה גבוהה בביתם הוא ספיגה אקוסטית הנעשית באמצעות יריעת SB+. אל תשכחו שכמו שרעש חיצוני מפריע למהלך היום והתפקוד שלכם, כך מרגישים גם השכנים שגרים לידכם בעת שאתם מייצרים רעש. חברת אקוסטיק פלוס משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לבידוד אקוסטי וסיפקה עד כה פתרונות בהתאמה אישית לאלפי לקוחות מרוצים, תוך כדי עבודה עם ספוגים איכותיים לספיגת גלי הקול.

10 שנות ניסיון בתחום

אנשים רבים אינם מעוניינים, ובצדק, לפרק את קירות הבית הקיים במטרה להתקין בתוכן חומר מבודד, הפתרון הטוב ביותר שקיים בשוק עבורם הינם הפאנלים אקוסטיים היוצרים קיר אקוסטי. מדובר בפתרון ייחודי ואיכותי המאפשר להתגבר גם על רעשים חזקים הנוצרים מסיבות שונות בין אם זה מוזיקה שמופקת באולפן, צרחות או עבודה של מכונות. המענה הטוב ביותר לבעיה ניתן על ידי יריעת +SB העשויה מגומי בעל מסה משמעותית הגורמת לחסימת רעש גבוה. היא בולמת לא רק את הרעש בין הקירות והקומות אלא גם חוסמת רעשים בין החדר עצמו לשכנים. מעבר לכך, חשוב שתדעו כי מדובר בהתקנה ללא כל מורכבות המתאימה לקירות גבס, עץ, פאנל מבודד, בניה קלה ועוד, וכמובן, היישום שלה קל ומהיר.

היתרונות של הקיר האקוסטי

חסם הרעש +SB מגיע עם דבק דו צדדי, נצמד בקלות אל הקיר, אינו מתכווץ, אינו מתקשה בקור ואינו מתרכך בחום. מדובר בחומר בעל חוזק מתיחה גבוה המחזיק לאורך זמן ואת מידות שטח הפנים שלו מתאימים לצורכי הלקוח כאשר העובי ורמת הדחיסות שלו משפיעים על יכולת הספיגה של רעשים שונים.

10 שנות ניסיון בתחום

חברת אקוסטיק פלוס, בעלת יותר מ-10 שנות ניסיון בתחום, מציעה לכם שירותי ייעוץ, מכירה ויישום של פתרונות בידוד אפקטיביים לרעשים תוך שימוש בתרכובות גומי מהטובות בעולם. אנחנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר המספקים תוצאות חד משמעיות לספיגה ובלימת רעשים- אותם חומרים מיוצרים על ידי חברת AIT ונבדקים במעבדות חיצוניות ורשמיות.

גם שירות הוא מדד

בניית קירות אקוסטיים צריכה להיעשות מן החומרים הנכונים ובצורה הנכונה. אנחנו באקוסטיק פלוס מספקים את החומרים לבניית קירות אקוסטיים. החומרים הם מבוססי גומי, חומר הידוע ביכולת הספיגה שלו המגיעה ל- 240 ק"ג לקוב. כך, גם רעשים ברמה גבוהה במיוחד נבלמים גם באזורים בעייתיים במיוחד. בניית הקירות דורשת עבודה מקצועית וניסיון של שנים בתחום. נדרשים גם תכנון והתאמה של הקיר לאזור ולמידת הרעש שצריכה להבלם. החומרים סופגי הרעש סופגים רעשים בתדרים ובעוצמות שונות. שילוב החומרים הנכונים הוא קריטי. גם מיקום החומר סופג הרעש ביחס למקור הרעש הוא חשוב בכדי שהרעש יבלם באופן מקסימלי. את כל התכנונים חשוב שיבצע בעל מקצוע המומחה בתחום.

אנו מציעים שירות מעולה בכל הנוגע לבניית קירות אקוסטיים ולמציאת פתרונות אקוסטיים באופן כללי. בניית הקיר מבוססת על בניה קלה, כך שאינה לוקחת זמן רב אך התוצאות המעולות מושגות לאורך זמן.